SAP FI Junior Consultant

Publish Date:  Oct 30, 2022
Location:

Warszawa, PL, 00-103

Company:  Atos

O projektach

Projekty wdrożeniowe oraz rozwojowo-utrzymaniowe, na rynku krajowym oraz zagranicznym, we wszystkich technologiach SAP ERP w obszarze Finansów (SAP FI / CO / AA / RE-FX / PS). Praca w 100% zdalna (z możliwością pracy z biura).

Twój zakres obowiązków

  • W zależności od projektu - wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów lub udział w projektach wdrożeniowych
  • Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na jednym z kierunków: Finanse, Systemy Informatyczne w Zarządzaniu, Informatyka, Ekonomia
  • Znajomość procesów Finansowo-Księgowych oraz umiejętności techniczne, umożliwiające rozwój kompetencji wdrożeniowych (np. SQL, Relacyjne Bazy Danych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prezentacji, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
  • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów

Możliwości rozwoju

•    Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
•    Możliwość rozwoju w zakresie zadań programistycznych
•    Dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej odbycie szkoleń oraz uzyskanie certyfikatów
•    Udział w innych projektach wewnątrz firmy

Oferujemy

•    Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach
•    Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
•    Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work

Benefity

•    Karta do Medicover
•    Dofinansowanie do pasji
•    Elastyczny czas pracy
•    Praca zdalna
•    Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
•    Vouchery i bilety
•    Dofinansowanie do karty sportowej
•    Świętowanie wyjątkowych dni