Loading...

Konsultant IT z językiem niemieckim

Publish Date:  Jan 12, 2022
Location:

Warszawa, Warszawa, PL-Poland

Company:  Atos

O Atos

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne wsparcie Klientów niemieckojęzycznych w rozwiązywaniu ich zapytań

  • zdalne analizowanie i rozwiązywanie problemów pracowników innych firm (np. weryfikacja i odblokowywanie kont użytkowników, przesyłanie updatów, zmienianie ustawień, obsługa systemów)

  • współpraca z grupami specjalistów

  • prowadzenie korespondencji w języku niemieckim

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi komputera (m.in. znajomość systemów operacyjnych oraz pakietu MsOffice365)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • chęć niesienia pomocy zarówno Klientom jak i współpracownikom

  • mile widziane zainteresowanie branżą IT i chęć rozwoju

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • idealne miejsce do rozpoczęcia i budowania kariery zawodowej

  • kompleksowe szkolenia wprowadzające

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • dostęp do bazy wiedzy i opracowanych programów rozwojowych

  • bezpośrednie wsparcie doświadczonego pracownika (Buddy)

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim

Konkretne wykształcenie nie jest wymagane – każda aplikacja jest oceniana indywidualnie.

Jedyne, co musisz zrobić, to zrobić pierwszy krok – naciśnij przycisk aplikuj i wyślij nam swoje CV,
Przejdź przez trzy etapy rekrutacji i podpisz z nami umowę. Czekamy na Ciebie!

#TheFutureIsOurChoice, więc dołącz do nas już dziś, by zbudować przyszłość wspólnie!

Here at Atos, we want all of our employees to feel valued, appreciated, and free to be who they are at work. Our employee lifecycle processes are designed to prevent discrimination against our people regardless of gender identity or expression, sexual orientation, religion, ethnicity, age, neurodiversity, disability status, citizenship, or any other aspect which makes them unique. Across the globe, we have created a variety of programs to embed our Atos culture of inclusivity, and work hard to ensure that all of our employees have an equal opportunity to contribute and feel that they are exactly where they belong.