Asystent ds. Administracji

Publication Date:  Oct 9, 2024
Ref. No:  520411
Location:

Warszawa, Poland, PL, 00-103

Eviden Polska koncentruje się na obszarach biznesu Atos, związanych z technologiami cyfrowymi, Chmurą, Big Data i bezpieczeństwem. Jesteśmy światowym liderem w opartej na danych, bezpiecznej i zrównoważonej transformacji cyfrowej. Jako firma cyfrowa nowej generacji, zajmująca wiodącą pozycję na całym świecie w obszarze technologii cyfrowych, Chmury, danych, zaawansowanych obliczeń i bezpieczeństwa, zapewnia bogatą wiedzę specjalistyczną dla wszystkich sektorów rynku w ponad 53 krajach.
Łącząc unikalne, zaawansowane technologie w całym cyfrowym kontinuum, dzięki 57 000 światowej klasy ekspertów, Eviden rozszerza możliwości technologii dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, pomagając im budować cyfrową przyszłość. Eviden to biznes Grupy Atos, którego roczne przychody na świecie wynoszą ok. 5 miliardów euro.

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Administracji
Miasto: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/umowa o pracę

O stanowisku:
Osoba, której poszukujemy będzie odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich zadań związanych
z obsługą administracyjną biura, bieżące wsparcie administracyjne pracowników, obsługę gości zewnętrznych, organizację wydarzeń firmowych oraz dbanie o wizerunek firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna Front Desku.
  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Odbiór i wysyłka przesyłek kurierskich.
  • Obsługa korespondencji e-mail oraz rozmów telefonicznych.
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych.
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.
  • Kontakt z administracją budynku, zgłaszanie usterek itp.
  • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.
  • Dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy.
  • Wsparcie w organizacji wydarzeń firmowych.
  • Bieżące zadania zlecone.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2.
  • Znajomość obsługi pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • Kompetencje interpersonalne i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy.
  • Umiejętność pisania i tworzenia komunikacji wewnętrznej.
  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość poznania zasad pracy Front Desku.
  • Możliwość awansu wewnętrznego w firmie.
  • Współpraca z różnymi działami w firmie (Finanse, Marketing, HR).
  • Dostęp do licznych programów szkoleniowych na platformie e-learningowej.

Oferujemy:

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w ponad 70 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon komórkowy.
  • Biuro w atrakcyjnym kompleksie biznesowym.
  • Realizowanie wyzwań zawodowych w firmie z certyfikatem Great Place to Work.
  • Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu.

Benefity:

  • Dofinansowanie do pasji
  • Spotkania integracyjne
  • Vouchery i bilety
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Niespodzianki i upominki
  • Świętowanie wyjątkowych dni

Let’s grow together.