PROJECT MANAGER

Publication Date:  Mar 19, 2023
Ref. No:  447967
Location:

Warsawa, Poland, PL, 02-675

O projekcie:

Projekt budowy i rozwoju systemów informatycznych w sektorze Telekomunikacyjnym i Mediów. Praca w dynamicznym zespole, przy ciekawych i złożonych systemach, które będziesz rozwijać w oparciu o wypracowane standardy.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektu w ramach budżetu, harmonogramu oraz wymagań jakościowych
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • dbanie o optymalizację kosztów realizacji projektów
  • odpowiedzialność za organizację pracy zespołu projektowego
  • zapewnienie skutecznej komunikacji (proaktywnej i reaktywnej) z klientem oraz członkami zespołu

Nasze wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętności dobrej komunikacji oraz budowania relacji
  • umiejętność dobierania oraz stosowania właściwych narzędzi projektowych
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Certyfikat z zarządzania projektami w jednej z uznanych metodyk: Prince2, Prince2Agile, PMP, etc.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Certyfikat ITIL
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Project
  • Doświadczenie w rozwiązaniach aplikacyjnych w branży telekomunikacyjnej

Twój przyszły zespół:

Liczba osób w zespole: >30

Tak pracujemy:

  • praca w metodyce WATERFALL lub Agile
  • praca w zespole pełnym zaangażowania, samodzielności, w którym ludzie mogą liczyć na siebie nawzajem
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Skład zespołu:

  • Analitycy Biznesowi
  • Analitycy Systemowi
  • Architekci
  • Programiści
  • Testerzy
  • Administratorzy

Możliwości rozwoju:

Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje poprzez:

  • szkolenia online na platformach dostępnych bez ograniczeń dla pracowników
  • szkolenia zewnętrzne
  • certyfikacje
  • wsparcie kolegów z zespołu, wewnętrzne inicjatywy pracownicy dla pracowników
  • otwarte szkolenia pracowników dla pracowników
  • możliwość dołączenia do społeczności zrzeszających specjalistów ze wszystkich jednostek ATOS na świecie

Oferujemy:

       Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w ponad 70 krajach.

       Możliwość zdobywania wiedzy biznesowej i projektowej w sektorze energetycznym.

       Pracę w projektach opartych o najnowsze technologie, w tym platformy DXP, e-commerce.

       Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

Zdobywanie doświadczenia nie tylko w obszarze kompetencji twardych, ale i miękkich.

Rozwój i realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

Benefity:

  • Dofinansowanie do pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalna
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Certyfikacje technologiczne
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Spotkania integracyjne
  • Vouchery i bilety
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Niespodzianki i upominki
  • Świętowanie wyjątkowych dni
  • Bezpłatne platformy szkoleniowe