Skip Navigation

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

113139, Various Locations, Poland;
Dictionary<string, string>
  • string "Poland" = string "Various Locations"

O Atos:

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole

Jeśli chciałbyś rozwijać się w stabilnej, międzynarodowej firmie, wspierającej klientów na całym świecie pod kątem rozwiązań IT, dołącz do nas!

Korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w centrum miasta
  • Szkolenia wstępne oraz umożliwiające rozwój w obszarze: zarządzania projektami, rozwiązania biznesowe, nowe technologie
  • Przyjazna atmosfera w zespołach oraz eventy integracyjne
  • Podnoszenie kompetencji interpersonalnych

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie, umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)
  • Chęć nawiązania długotrwałej współpracy umożliwiającej podnoszenie kwalifikacji w komunikacji z klientem biznesowym
  • Komunikatywność i chęć uczenia się
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu i umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie klienta zewnętrznego na zróżnicowanych projektach, dopasowane do doświadczenia i kompetencji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji
  • Codzienny kontakt ze specjalistami z różnych zespołów w firmie
  • W perspektywie czasu współtowrzenie i ulepszanie procesu dostarczania serwisu

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Bonus referalowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • System MyBenefit
  • Międzynardowe możliwości kariery

Disclaimer : If you receive an emailing asking you to provide your bank details in order to buy an equipment to integrate Atos, please don’t answer to this emailing as it is a fraudulent email.

Can't find the right job for you? Let us help with job alerts.

Sign up