Loading...

System Administrator

Publish Date: Sep 15, 2021

Location: Warszawa, Warszawa, PL-Poland

Company: Atos

Jesteśmy jednym z największych integratorów na polskim rynku IT. Realizujemy innowacyjne i złożone projekty informatyczne w ramach 5 obszarów technologicznych: Oracle, Microsoft, SAP, Liferay, Java dla największych firm z sektorów: telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz administracji publicznej. Pracujemy w oparciu o partnerstwa technologiczne z kluczowymi dostawcami rozwiązań, takimi jak Dell/EMC, Siemens, SAP czy Oracle. Działamy zarówno lokalnie, jak i globalnie, uczestnicząc w międzynarodowych projektach. Atos Polska jest jedną z dwóch polskich spółek międzynarodowej Grupy Atos zatrudniającej ponad 100 000 ekspertów na całym świecie. Naszym kompetencjom zaufały największe marki w Polsce.

Technologie, których używamy

  • Microsoft Windows Server 2012R2
  • Red Hat Enterprise Linux 7
  • Microsoft SQL Server 2016
  • Jboss 7.2
  • Tomcat 9
  • Jboss fuse
  • IBM Websphere MQ
  • Microsoft Reporting Services 2016

O projekcie

Projekt rozwojowo-utrzymaniowy autorskiego (szytego na miarę) systemu informatycznego obsługującego kluczowe procesy biznesowe klienta, funkcjonujący w rozbudowanym ekosystemie rozwiązań powiązanych. Praca w projekcie oferuje szereg wyzwań natury biznesowej i integracyjnej oraz realny wpływ na kształt rozwiązania organizującego codzienną pracę setek użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem rozwojowym
  • Współpraca z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego
  • Bieżący nadzór nad poprawnym działaniem systemu
  • Wsparcie w przygotowywaniu i realizacji zmian
  • Wsparcie w przygotowywaniu i realizacji wdrożeń
  • Proaktywne monitorowanie systemu w celu optymalizacji jego działania
  • Nadzór nad konfiguracją Systemu

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Kreatywnego podchodzenia do zadań utrzymaniowych
  • Otwartości i zaangażowania

Mile widziana znajomość

  • Umiejętność pisania skryptów shell oraz powershell
  • Automatyzacji zadań utrzymaniowo - wdrożeniowych

Podział czasu pracy

  • 50% wsparcie przy pracach rozwojowych
  • 50% wsparcie przy pracach utrzymaniowych

Oferujemy

Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach

Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów

Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work

Benefity

Prywatna opieka  medyczna

Dofinansowanie do pasji

Elastyczny czas praca

Praca zdalna

Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Vouchery i bilety

Dofinansowanie do karty sportowej

Świętowanie wyjątkowych dni