Wiodący Konsultant SAP FI

Publication Date:  Jan 8, 2023
Ref. No:  438536
Location:

Warszawa, PL, 00-103

O projekcie:

Projekt realizowany będzie dla klienta z branży produkcyjnej, posiadającego złożone środowisko SAP ERP. Ma on na celu wdrożenie SAP S/4 HANA dla wszystkich krajów z Grupy

Twój zakres obowiązków:

  • Poprowadzenie zespołu wdrożeniowego SAP FI jako lider tego obszaru
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach projektu w roli konsultanta wiodącego
  • Po zakończeniu projektu – możliwość podjęcia innych projektów wdrożeniowych w Polce i/lub za granicą, bądź wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów
  • Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów finansowo-księgowych, realizowanych z wykorzystaniem systemu SAP, a także doświadczenie w konfiguracji modułu SAP FI (S/4 HANA)
  • Udział w przynajmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym, najchętniej dla Klienta EU, mile widziane doświadczenie w roli konsultanta wiodącego na projekcie międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
  • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów

Tak pracujemy:

  • Podejmujemy współpracę z innymi spółkami Atos na świecie, zarówno przy wsparciu, jak i przy wdrożeniach
  • Nasze lokalne projekty realizujemy trzymając się zasad:
    • Agile
    • Przy wsparciu rozwijamy kilka projektów jednocześnie
    • Pracujemy w systemie SAP Solution Manager
    • Pracujemy dla kilku sektorów biznesu

Skład zespołu:

  • ABAP Developerzy
  • Konsultanci Funkcjonalni
  • Konsultanci Wiodący
  • Liderzy Zespołów
  • Project Managerowie

Możliwości rozwoju:

  • Stały dostęp do platform szkoleniowych zarówno z Grupy Atos jak i SAP
  • Stały dostęp do systemów szkoleniowych SAP ERP i S/4 HANA
  • Możliwość rozwoju w zakresie modułów finansowych systemu SAP ERP (FI, AA, CO, RE-FX, TV)
  • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Dostęp do globalnych programów szkoleniowych, umożliwiających certyfikację w wielu obszarach SAP

Oferujemy:

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

Benefity:

  • Dofinansowanie do pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca zdalna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Vouchery i bilety
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świętowanie wyjątkowych dni