Loading...

SAP Software Developer

Publish Date: Sep 2, 2021

Location: Warszawa, Warszawa, PL-Poland

Company: Atos

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego
  • Współpraca z analitykiem przy rozwiązywaniu zgłoszeń
  • Współpraca z klientem przy usuwaniu usterek
  • Analiza zgłoszonych usterek
  • Naprawa przypisanych usterek
  • Realizacja zmian w obecnym rozwiązaniu według zatwierdzonego projektu
  • Branie udziału w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów: analiza, specyfikacja, realizacja według zatwierdzonego projektu
  • Cykliczne dyżury (on-call)

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku ABAP OO
  • Doświadczenie w technologiach: Smart Forms, Adobe Forms
  • Doświadczenie w integracji systemów: WebServices, REST, ALE, RFC
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie)

Mile widziana znajomość:

  • Znajomość platformy integracyjnej SAP PI/PO
  • Znajomość technologii portalowych dla SAP EP/SAP Fiori