Loading...

Asystent ds. Administracji

Publish Date:  Sep 24, 2021
Location:

Warszawa, Warszawa, PL-Poland

Company:  Atos

Jesteśmy jednym z największych integratorów na polskim rynku IT. Realizujemy innowacyjne i złożone projekty informatyczne w ramach 5 obszarów technologicznych Oracle, Microsoft, SAP, Liferay, Java dla największych firm z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz administracji publicznej. Pracujemy w oparciu o partnerstwa technologiczne z kluczowymi dostawcami rozwiązań, takimi jak Dell/EMC, Siemens, SAP czy Oracle. Działamy zarówno lokalnie, jak i globalnie, uczestnicząc w międzynarodowych projektach. Atos Polska jest jedną z dwóch polskich spółek międzynarodowej Grupy Atos zatrudniającej ponad 100 000 ekspertów na całym świecie. Naszym kompetencjom zaufały największe marki w Polsce.

Nazwa stanowiska: Asystent ds. Administracji
Miasto: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie

O stanowisku

Osoba, której poszukujemy będzie odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich zadań związanych
z obsługą administracyjną biura, bieżące wsparcie administracyjne pracowników, obsługę gości zewnętrznych oraz dbanie o wizerunek firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna Front Desku.
  • Ewidencja i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Odbiór i wysyłka przesyłek kurierskich.
  • Obsługa korespondencji e-mail oraz rozmów telefonicznych.
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań biznesowych.
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.
  • Kontakt z administracją budynku, zgłaszanie usterek itp.
  • Bieżące wsparcie administracyjne pracowników firmy.
  • Dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy.
  • Bieżące zadania zlecone.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację.
  • Znajomość obsługi pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel).
  • Kompetencje interpersonalne i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy.
  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Twój przyszły zespół

  • Liczba osób w zespole: 3
  • Tak pracujemy:
  • Współpracujemy z innymi działami w firmie (Finanse, Marketing, HR).
  • Współpracujemy z innymi oddziałami firmy (m.in. w Gdańsku i w Łodzi).
  • Skład zespołu:
  • Menadżer ds. Administracji
  • Office Manager
  • Team Assistant

Możliwości rozwoju

  • Możliwość poznania zasad pracy Front Desku.
  • Możliwość awansu wewnętrznego w firmie.
  • Współpraca z różnymi działami w firmie.
  • Dostęp do licznych programów szkoleniowych na platformie e-learningowej.

Oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon komórkowy.
  • Realizowanie wyzwań zawodowych w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

Benefity

  • Rekruter wybiera z listy poniżej:
  • Dofinansowanie do pasji
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca zdalna
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Certyfikacje technologiczne
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Spotkania integracyjne
  • Vouchery i bilety
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Niespodzianki i upominki
  • Świętowanie wyjątkowych dni
  • Samochód służbowy
  • Bezpłatne platformy szkoleniowe

Prosimy o załączenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji do pracy oraz na praktyki w firmie Atos Polska S.A. oraz pozostałych firmach należących do Grupy Atos (Dz.U. nr 133, poz. 833).Jednocześnie oświadczam, iż poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu oraz poprawiania moich danych osobowych, oraz że udostępnienie moich danych osobowych jest dobrowolne.”