Loading...

Programista .NET

Publish Date: Jun 5, 2021

Location: Warszawa, Warszawa, Poland

Company: Atos

Jesteśmy jednym z największych integratorów na polskim rynku IT. Realizujemy innowacyjne i złożone projekty informatyczne. Atos Polska jest jedną z dwóch polskich spółek międzynarodowej Grupy Atos zatrudniającej ponad 100 000 ekspertów na całym świecie.

Poszukujemy osób do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klienta z sektora publicznego, u którego aktualnie jest wdrażane nowoczesne i bardzo innowacyjne rozwiązanie e-government. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych funkcjonalności, modyfikację już istniejących funkcjonalności  jak i również za usuwanie usterek.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego
  • Współpraca z analitykiem przy rozwiązywaniu zgłoszonych
  • Współpraca z klientem przy usuwaniu usterek
  • Analiza zgłoszonych usterek
  • Naprawa przypisanych usterek
  • Realizacja zmian w obecnym rozwiązaniu według zatwierdzonego projektu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum. 2 letniego doświadczenia w programowaniu w języku .NET
  • Umiejętności w programowaniu w języku C# (głównie dewelopment backendu),
  • Znajomości ASP.MVC

Mile widziana znajomość:

  • WCF
  • EntityFramework
  • Devexpress(frontend)
  • SOAP, REST, ESB
  • J2EE

Możliwości rozwoju

  • Szkolenia i certyfikacje
  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej

Oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.