Loading...

Konsultant w obszarze SAP HR

Publish Date: Jun 8, 2021

Location: Warszawa, Warszawa, Poland

Company: Atos

Jesteśmy jednym z największych integratorów na polskim rynku IT. Realizujemy innowacyjne i złożone projekty informatyczne w ramach 5 obszarów technologicznych: Oracle, Microsoft, SAP, Liferay, Java dla największych firm z sektorów: telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz administracji publicznej. Pracujemy w oparciu o partnerstwa technologiczne z kluczowymi dostawcami rozwiązań, takimi jak Dell/EMC, Siemens, SAP czy Oracle. Działamy zarówno lokalnie, jak i globalnie, uczestnicząc w międzynarodowych projektach. Atos Polska jest jedną z dwóch polskich spółek międzynarodowej Grupy Atos zatrudniającej ponad 100 000 ekspertów na całym świecie. Naszym kompetencjom zaufały największe marki w Polsce.

O projekcie:

Utrzymanie i rozwój systemu SAP HR. Rozwiązywanie zgłoszeń i problemów na II linii wsparcia. Rozwój systemu.

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój istniejących systemów
  • Obsługa systemu SAP HR
  • Uczestnictwo w projektach utrzymania i rozwijania systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów, wspierając ich w procesie transformacji cyfrowej
  • Współpraca z doświadczonymi konsultantami i zespołem Incydentów oraz z klientem

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze systemu SAP HR
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość i dążenia do rozwiązania problemu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, dobra organizacja pracy, terminowość
  • Język angielski na poziomie B1
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad utrzymaniem jakiegokolwiek systemu
  • Mile widziana znajomość  REMEDY, Jira, Confluence, pakiet biurowy Microsoft

Możliwości rozwoju:

  • Możliwość rozwoju w zakresie rozwiązań HR’owych systemu SAP ERP (OM, PA, PT, ESS, MSS, Fiori, Success Factors)
  • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej odbycie szkoleń oraz uzyskanie certyfikatów w wielu obszarach SAP

Oferujemy:

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work